Lewben Group

Solidus tinklalapis su meniška šypsena

Tarptautinė bendrovė „Lewben group“ teikia finansų tvarkymo ir apskaitos paslaugas bei konsultuoja finansų, mokesčių, turto ir verslo valdymo klausimais. Šiai solidžiai kompanijai reikėjo reprezentacinio tinklalapio. Mums – idėjų jo vizualiniam identitetui, dizaino stilistikai, tinklalapio struktūrai bei informacinės medžiagos pateikimui.

Ką mes darėme? Pirma – ieškojome kompanijos išskirtinių bruožų. Tai – mecenatystė ir solidi meno kolekcija. Tuomet tikslų, „sausą“ turinį pateikėme emociškai stipriame meno kūrinių kontekste. Naudojome paveikslus iš įmonei priklausančios kolekcijos bei šiuolaikiškai stilizuotas monogramas. Dizaino stilistika išliko itin švari, minimalistinė. Prisidėjome ir prie informacinės struktūros, teikdami rekomendacijas dėl reikalingų akcentų, tekstinio turinio pobūdžio ir apimčių.

Kuo džiaugėmės? Klientą pavyko pamatyti ir atskleisti neįprastu kampu. Išnaudojome aspektą, kuriuo pagrįstai didžiuojasi ši kompanija ir kuris kelia pagarbą tikslinei auditorijai. Tačiau ne komplimentais skaičiuojame sėkmę. Tai, kad tinklalapiui kurtas įvaizdis buvo perkeltas į tradicines komunikacijos priemones – puikiausias darbo įvertinimas!

Norite apie šį sprendimą sužinoti daugiau?

Skambinkite +370 5 2120202
Rašykite info@idea.lt
Visi kontaktai

Projekte atlikome: 
  • Dizainas/UI
  • HTML/CSS/Js
  • Informacijos architektūra
  • SilverStripe TVS diegimas
  • Strategija/koncepcija
  • Turinio rengimas/talpinimas

internete: www.lewben.com